Hakkımızda

Sinan Efe Çelik, NPI ve NPU Profiller, H, IPE ve UPE Profiller, Kare Profiller, T, Lama ve Kare Demiri, Dikdörtgen Profiller, Çesitkenar Kösebentler, Siyah Sac, Galvaniz Sac, Baklavali Sac, DKP, HRP, Su Borusu, Sanayi Borusu, Dogalgaz Borusu, kesim büküm islemleri, ferforje ürün gruplarinin yaninda çelik çati ve çelik konstrüksiyon projelendirme uygulama ve taahhüt hizmetleride sunmaktadir.

1993 Yilinda kurulan Sinan Efe Çelik Insaat Metal San. Tic. Ltd. Sti. deneyimlerini ve ticari birikimi sürekli olarak dogru kullanma çabasi içerisinde olmus ve sonuçta sizlerinde vermis oldugu güven ve samimi duygular neticesin de piyasada sektörün lider firmalarindan biri olmustur..

SES gün geçtikçe istikrarli bir sekilde büyüyen, basta insaat, dis cephe kaplamasi, çelik konstrüksiyon çati yapimi, makine, kalip ,otomotiv ve dekoratif demir (ferforje) uygulamasi olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren yüzlerce müsterisine iç ve dis piyasalardan temin ettigi ürünlerle hizmet sunmaktadir.

Siz degerli müsterilerimize kalite ve hizmet acisindan daha yakin olmak icin internetten de sesini duyurma karari almis ve bizi seçen müsterilerimize gelisen teknolojinin getirdigi kolayliklardan faydalanma imkani sunmayi amaçlayarak bu internet sitesini hizmetinize sunmustur.

SES ; her zaman dürüst ,kaliteli ve samimi hizmet anlayisiyla çalisan genç, dinamik ,deneyimli kadrosunun enerjisini ve bilgisini müsterilerinden aldigi güç ve güvenle birlestirerek demir-çelik sektöründe sürekli gelistirerek sektöründe güçlü ve saygin bir kurulus olmak ve bunun sürekliligini saglamak amacindadir.

 


Ferhatpasa Mah. 38. Sok. No: 74
Atasehir / Istanbul

E-Mail

info@sinanefecelik.com.tr

Telefon

0 216 661 37 97